Soutěž ČSOB – dobojováno; děkujeme za podporu

Včera byla oficiálně ukončena soutěž ČSOB. Naše společnost ve svém regionu opět zvítězila a obdrží tak cenu pro vítěze, kterou poskytuje ČSOB, jako pořadatel soutěže, ve výši 50.000,- Kč.

I v letošním roce jsme celorepublikově (to však není nijak finančně hodnoceno) byli mezi nejúspěšnějšími, když jsme z 56 soutěžících získali třetí největší finanční podporu.

Všem, kteří nás podpořili, bychom rádi ještě touto cestou poděkovali a ubezpečili je, že jejich pomoc pomůže naší společnosti pomáhat našim pacientům a jejich rodinám. Z výtěžku soutěže bude pořízeno vozidlo s pohonem na všechny 4 kola tak, abychom se dokázali i v zimním období dopravit za našimi pacienty i do míst, kam se vozidlo bez tohoto pohonu již běžně nedostane. A tak naplnili definici našeho projektu: „Domácí hospicová péče dostupná všude“.

Ještě jednou moc děkujeme za Vaší podporu.