Aktuality

Soutěž ČSOB – dobojováno; děkujeme za podporu

Včera byla oficiálně ukončena soutěž ČSOB. Naše společnost ve svém regionu opět zvítězila a obdrží tak cenu pro vítěze, kterou poskytuje ČSOB, jako pořadatel soutěže, ve výši 50.000,- Kč.

I v letošním roce jsme celorepublikově (to však není nijak finančně hodnoceno) byli mezi nejúspěšnějšími, když jsme z 56 soutěžících získali třetí největší finanční podporu.

Všem, kteří nás podpořili, bychom rádi ještě touto cestou poděkovali a ubezpečili je, že jejich pomoc pomůže naší společnosti pomáhat našim pacientům a jejich rodinám. Z výtěžku soutěže bude pořízeno vozidlo s pohonem na všechny 4 kola tak, abychom se dokázali i v zimním období dopravit za našimi pacienty i do míst, kam se vozidlo bez tohoto pohonu již běžně nedostane. A tak naplnili definici našeho projektu: „Domácí hospicová péče dostupná všude“.

Ještě jednou moc děkujeme za Vaší podporu.

Soutěž ČSOB odstartována - POMŮŽETE NÁM?

Hospic knížete Václava byl zařazen jako jeden ze čtyř finalistů do soutěže „ČSOB pomáhá regionům“, která již byla zahájena, bude probíhat do 6. 1. 2018 a v níž se soutěžící v rámci svého regionu (kraje) umístí na prvém až čtvrtém místě dle celkové částky získaných finančních prostředků od svých příznivců-podporovatelů. Dle pravidel soutěže bylo naší milou povinností natočit video, které můžete vidět zde: http://www.csobpomaharegionum.cz/projekty/stredocesky-kraj/2016747/domaci-hospicova-pece-dostupna-vsude

Jak můžete Hospici knížete Václava v soutěži pomoci, a tak podpořit jeho charitativní činnost?

Máte k tomu tyto možnosti:

- Zaslat finanční podporu na sbírkový účet otevřený pro tento účel organizátorem soutěže, společností ČSOB:

Číslo účtu je: 1017777101/0300 s uvedením našeho variabilního symbolu: 20175604

Rozhodnete-li se Hospic knížete Václava podpořit tímto způsobem, prosíme, zda byste nám mohli informaci o Vašem příspěvku (ČSOB nám bohužel tuto informaci nesdělí!) poslat na mailovou adresu info@hkv-kl.cz tak, abychom Vám mohli v prvé řadě poděkovat za Vaši podporu a následně se domluvit na zaslání dokumentu pro Váš daňový odpočet; to je pro nás rovněž důležité

V takovém případě je i potřebné zaslat příspěvek nejpozději do 4. 1. 2018, aby bylo jisté, že do termínu ukončení soutěže budou prostředky na účet převedeny

- Sdílet na svém Facebooku, pokud máte, tento příspěvek: https://www.facebook.com/hospicknizetevaclava

- Předat informaci o soutěži svým známým, přátelům, kolegům

Ještě uvádíme pro doplnění větší představy o naší činnosti video z jara loňského roku, které mělo charakterizovat naší společnost v projektu ve stejné soutěži ČSOB, který byl nejúspěšnější mezi 56 soutěžícími v rámci celé republiky:

http://www.csobpomaharegionum.cz/www.projects/previous-detail/2016031?region=stredocesky-kraj&slug=domaci-hospic-dostupny-kazdemu

Budeme Vám velmi vděčni za jakoukoliv formu a rozsah Vaší podpory, která nám umožní pomáhat. Děkujeme předem za Vaší laskavost..

Děláme Mikulášovi radost?

Při Mikulášské zábavě minulý týden jsme si tuto otázku z počátku kladli. Ale brzy byly pochybnosti rozptýleny. Pravděpodobně děláme, neboť kromě jiného přinesl každé přítomné dámě růži. A vzájemná radost ze setkání (i s Mikulášem) tak přispěla k příjemné atmosféře zábavy.

 

 

 

 

Opět soutěžíme s ČSOB

Letos na podzim jsme byli opět zařazeni do soutěže „ČSOB pomáhá regionům“. Soutěžíme s projektem na nákup služebního auta, které je pro další rozšiřování naší péče nezbytné. Na podporu projektu je nutné natočit video v délce max. 90 vteřin.

Na snímku níže je zachyceno natáčení jedné ze scén.

 

 

 

Pozvánka na Mikulášskou zábavu

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci. Srdečně Vás zveme na Mikulášskou zábavu, které se bude konat v sobotu dne 2.12.2017 od 17 hod. v restauraci U Kádi v Bílině na Kyselce. Těšíme se na setkání s Vámi.

Přílohy: 
pozvanka_mikulasska_bilina.pdf

Bílinu hospicová péče zajímá

V pondělí proběhla v Bílině beseda o hospicové péči. Zúčastnilo se jí více jak 70 besedujících. Velmi nás potěšil zájem o besedu ze strany nejvyššího vedení města a rovněž účast nejvyššího vedení Hornické nemocnice s poliklinikou v Bílině. Ještě takto účastníkům děkujeme za jejich zájem o problematiku.

Snímek níže zachycuje atmosféru při besedě.

 

 

 

 

Jak jsme si užili country večer

Jaký byl country večer? Především pohodový. A to nejen díky pohodové country kapele Veterán western, ale i dětskému tanečnímu country souboru Bezinky. Pohodovou atmosféru dotvářely pak děti, které přišly spolu se svými rodiči.

Na snímku níže je zachyceno vystoupení nejen country souboru Bezinky, ale též našich nejmenších tanečnic, které zvítězily v soutěži o nejsympatičtější taneční pár.

 

 

 

 

Bezinky nás v průběhu večera naučily i country tanec. Snímek níže zachycuje jeho výuku.

 

 

 

Pozvánka na besedu v Bílině

Naše společnost se rozhodnula zahájit poskytování domácí hospicové péče i v části Ústeckého kraje, kde s výjimkou okresu Litoměřice nepůsobí žádný poskytovatel domácí hospicové péče.

V souvislosti se vstupem do této oblasti budeme pořádat v Bílině (naším záměrem je zde zřídit centrum naší činnosti pro Ústecký kraj) dne 23. října besedu o hospicové péči.

Pozvánku naleznete pod textem. Srdečně Vás na besedu zveme.

Přílohy: 
pozvanka_beseda_bilina_20171023.pdf

Pozvánka na Country večer - tentokrát v Bezně na Mladoboleslavsku

Hospic knížete Václava srdečně zve nejen milovníky country na Country večer, který se bude konat v kulturním domě městyse Bezno dne 14.10.2017 od 20 hodin. Hrát pro Vás bude kapela Veterán western, můžete se naučit country tance, volit královnu večera a vyhrát v tombole.

Vlastní program večera je uveden níže.

Večera je možné se zúčastnit pouze po předchozí rezervaci místa k sezení, která účastníkům zajistí i jeho výběr. Požadavky na rezervaci se zasílají na e-mailovou adresu: info@hkv-kl.cz nebo SMSkou na tel. číslo 602 298 708.

Těšíme se, že společně prožijeme krásný večer, který bude nejen odpočinkový, ale i plný zážitků.

Přílohy: 
pozvanka_country_bal_bezno.pdf

Pozvání na besedu do Benátek

Náš Hospic rozšiřuje svojí působnost též na region Mladoboleslavska. V této souvislosti zahajujeme i cyklus vzdělávacích a společenských aktivit v tomto regionu.

Prvou z nich je beseda na téma hospicové péče, kterou pořádáme ve spolupráci se Sborem Církve bratrské v Benátkách nad Jizerou.

Beseda se bude konat dne 26. 9. 2017 od 17.30 hod. v prostorách Sboru Církve bratrské, Dražická 387, Benátky nad Jizerou.

V příloze naleznete pozvánku na besedu. Srdečně zveme všechny zájemce o problematiku hospicové péče.

Přílohy: 
pozvanka_beseda_benatky_20170926.pdf

Stránky